Členové období 2014 - 2018

Zastupitelstva města Lázní Bělohradu


Jméno Členství od Členství do
Jana Balšanová 11.10.2014 7.5.2015
Ing. Jiří Bareš 11.10.2014 6.10.2018
Jiří Bičiště 11.10.2014 6.10.2018
Jan Flégl 11.10.2014 6.10.2018
Lubomír Hoška 7.5.2015 6.10.2018
Ing. Radim Kalfus 11.10.2014 6.10.2018
Ing. Bc. Jaroslav Kostelníček 11.10.2014 4.7.2018
Alena Kuželová, DiS. 11.10.2014 27.5.2017
Bc. Vojtěch Lámr 11.10.2014 6.10.2018
Vlastimil Matouš 11.10.2014 6.10.2018
Mgr. Martin Menčík 11.10.2014 6.10.2018
Jan Pavlásek 11.10.2014 6.10.2018
Miroslav Špicar 11.10.2014 6.10.2018
Ing. Pavel Šubr, předsedající 11.10.2014 6.10.2018
Věra Šulcová 4.7.2018 6.10.2018
Ing. Ondřej Trávník 27.5.2017 6.10.2018
Ing. Jiří Ulver 11.10.2014 6.10.2018
Ing. Jiří Wagenknecht 11.10.2014 6.10.2018